Menu
0

Aster, een prachtige herfstachtige bloem van internationale afkomst

Verse Asters Cassandra ( x 25 )

Verse Asters Cassandra ( x 25 ) 80cm paars
€46,87
Zakelijk bestellen: €43,00 / excl. B.T.W.
Verse Asters Nb Pompon ( x 25 )

Verse Asters Nb Pompon ( x 25 ) 85cm wit
€39,51
Zakelijk bestellen: €36,25 / excl. B.T.W.
Verse Asters Astee Parade ( x 25 )

Verse Asters Astee Parade ( x 25 ) 85cm paars
€47,96
Zakelijk bestellen: €44,00 / excl. B.T.W.
Verse Asters Cassy ( x 25 )

Verse Asters Cassy ( x 25 )

Verse Asters Cassy ( x 25 ) 80cm wit
€24,53
Zakelijk bestellen: €22,50 / excl. B.T.W.

Aster, een prachtige herfstachtige bloem van internationale afkomst. Als je volledig in een vrolijke stemming wilt komen, koop je een flinke bos prachtige asters voor jezelf. De kern van de stralende bloeier wordt omringd door fijne blaadjes, die lang mooi blijven.

KLEUREN EN VORMEN
Paarsblauwe of witte asters komen het meest voor, maar er is ook een zoete roze, rode, lila, violet en donkerpaarse variant. De gele kern laat de blaadjes nog mooier uitkomen. Het contrast versterkt de kleuren. De stevige steel draagt de grote kernpluim, omringd door lange, smalle blaadjes.

SYMBOLIEK
Wil je zelf een goede oude dag of kan je oma wel een boost gebruiken, koop dan een flinke bos asters, die brengen naast herfstvreugde een gelukkige ouderdom. En hoewel wij de bloemen beter in een vaas vinden passen, kun je volgens mythische verhalen door de blaadjes te verbranden slangen en duivels verjagen.

HERKOMST
De aster komt oorspronkelijk uit Europa, Azië én Noord-Amerika. Er waren in het begin overdreven veel soorten, namelijk 600. Eind vorige eeuw is dit aantal teruggebracht tot 250. De verschillende soorten zijn verdeeld over verschillende geslachten. Het zijn overblijvende, kruidachtige planten die tot de composietachtigen behoren.

← Keer terug naar de backoffice    Deze winkel is in aanbouw. Eventueel geplaatste orders zullen niet worden gehonoreerd of verwerkt. Verbergen

Abonneer je op onze nieuwsbrief

Abonneer

Account aanmaken

Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.

Registreren

Recent toegevoegd

U heeft geen artikelen in uw winkelwagen

Totaal incl. btw:€0,00
Bestel nog voor €5,00 en de verzending is gratis

Product filters

Prijs
Min: €0
Max: €50